• BIST 79.352
 • Altın 126,745
 • Dolar 3,1048
 • Euro 3,3918
 • Gaziantep : 22 °C
 • Adana : 29 °C
 • Ankara : 14 °C
 • İstanbul : 15 °C
 • İzmir : 17 °C

Başbakan ses kayıtlarını kabul etti

Başbakan ses kayıtlarını kabul etti
"(MİLGEM ihalesi) Bir çok ihaleler yapılıyor birisi safdışı edilmiş olabilir, şahsıma müracaatı olabilir, ben de dava et diyorum." "(Aydın Doğan davası) Benim Adalet Bakanıma 'Bunu yakından takip et' dememden daha doğal, daha tabii ne olur."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmayacağını vurgulayarak, "Anayasayı, yasaları çiğneyenler göreceksiniz, kısa süre zarfında bunun hesabını vermeye başlayacaklar. Ortalığa çok pislik dökülecek şimdiden size söylüyorum. Kurban kesim faaliyetlerinden zekat toplanmasına, bankacılık faaliyetlerinden sınavlara, ajanlık faaliyetlerinden tehdit, şantaj, haraç toplamaya kadar çok geniş bir yelpazede, çok çarpıcı, çok şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkacak" diye konuştu.
Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde yerel medya temsilcileriyle buluştu. Burada bir konuşma yapan Erdoğan, "Bir insan köylü olabilir, okluma yazma bilmeyebilir, dünyayı tanımıyor olabilir ama onun kalp gözü öyle açıktır ki hiç kimsenin anlamadığını o anlar. İnsanımız için göbeğini kaşıyan adam demediler mi? Bu hükümeti iktidar belirleyemez demediler mi? milletimiz köylüsüyle, şehirlisiyle, zenginiyle, fakiriyle neyin ne olduğunu çok iyi anlıyor, çok iyi biliyor" şeklinde konuştu.
AK Parti hükümetlerinin her alanda büyük reformlar gerçekleştirdiğine dikkat çeken Erdoğan, şunları kaydetti:

-"TAM ANLAMIYLA BAŞARISIZ OLMUŞTUR"-

"Reformlarımız bazılarını rahatsız etti. Meyve veren ağaç taşlanır. Türkiye büyüdükçe, itibarı arttıkça içeride ve dışarıda bundan rahatsız olanlar var. O eski düzene geri dönmek, o eski Türkiye'yi geri getirmek için 12 yılda çeşitli girişimler yapıldı. Darbe senaryoları hazırlandı, girişimler yapıldı, tahrikler yapıldı, partimiz kapatılmak istendi. Çetelerin çeşitli tuzakları bu arada buzuldu. Seçmenin tercihini etkilemeye yönelik çeşitli kirli senaryolar devre sokuldu. Bunların her birini demokrasi ve hukuk içinde bertaraf ettik. Eski Türkiye'yi özleyenler işte en son 17 Aralık darbe girişimini yaparak, son bir umutla yeni Türkiye'ye hücum ettiler. Dikkatinizi çekiyorum, eski Türkiye'yi özleyen kim varsa bu saldırının içerinde yer aldı ve yer almaya devam ediyor. Siyasi partiler, bazı medya kuruluşları, bazı işveren çevreleri, bazı STK'lar, yapılanmalar, örgütler hep birlikte yeni Türkiye'ye karşı son bir saldırıda bulunuyorlar. Bütün güçlerini topladılar, ellerindeki tüm imkanları ortaya koydular. İçeride ve dışarıda bütün müttefikleriyle bir araya geldiler. Açıkçası bu sürecin sonunda yok olmayı dahi göze alarak son bir saldırı düzenlediler. Burada şunu çok net bir biçimde ifade etmek istiyorum; 17 Aralık darbe girişimi aldığımız tedbirler ve düzenlemeler sayesinde çuvallamıştır. Sert kayaya çarpmıştır ve tam anlamıyla başarısız olmuştur. 17 Aralık darbe girişimi hükümetimiz tarafından püskürtülmüştür. Bu darbe girişiminde bulunanlar kendi tabanlarını diri tutmak adına ellerindeki safraları boşalmak dışında hiçbir şey yapamıyorlar ve yapamayacaklar. Bu darbe girişimine halkımız 30 Mart'ta gereken cevabı verecekler. Bununla birlikte biz de hukuk içinde bu darbe girişiminden hesap sorulması için hazırlıklarımızı yaptık ve yapıyoruz."

-"ORTALIĞA ÇOK PİSLİK DÖKÜLECEK"-

Hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmayacağının altını çizen Başbakan Erdoğan, şöyle konuştu:
"Anayasayı, yasaları çiğneyenler göreceksiniz, kısa süre zarfında bunun hesabını vermeye başlayacaklar. Ortalığa çok pislik dökülecek şimdiden size söylüyorum. Kurban kesim faaliyetlerinden zekat toplanmasına, bankacılık faaliyetlerinden sınavlara, ajanlık faaliyetlerinden tehdit, şantaj, haraç toplamaya kadar çok geniş bir yelpazede, çok çarpıcı, çok şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkacak. Makbuzsuz toplanan paraların nerelere vardığı ortaya çıkacak. Bütün kirli ilişkiler, eylemler, devlet aleyhine bütün girişimler tek tek ortaya dökülecek ve failleri de yargı önüne çıkacak. Gerek Gezi olayları gerek 17 Aralık darbesi bahanelerin arkasına saklanarak devlete yapılan saldırılardır. Gezi olaylarında çevre diyerek, 12 ağaç diyerek devlet bağımsızlığımız, demokrasimiz, milli irade, en önemlisi de Türkiye ekonomisi, Türkiye'nin küresel yatırımları ve hedefleri tehdit edilmiştir. Allah aşkına soruyorum; esnafların camlarını indirenlerin, Taksim'deki olayları vatanseverlik olarak tanımlanabilir mi? Bu iktidar bu ülkede 12 yılda 3 milyar ağaç ve fidanı Türkiye'nin dört bir yanına dikmiş bir iktidardır. Ankara'dayız, Kızılay'da bulvara girin, bütün canım canım seramikleri nasıl kırdıklarını göreceksiniz. Belediye başkanımız bunlar kasti olarak yaptırmıyor. Milletimiz bir görsün diye. Niye bu kırıklar böyle duruyor diye milletimiz bir sorsun. Benim anlamadığım bir şey var tabi. Bunu gördükleri halde bunu yapanlara hesabını milletimizin çok ağır sorması lazım. Bunun vatanseverlikle bir alakası olamaz ki? Bir taraftan ağaç diye ortaya çıkacaksın, sonra bütün ağaçları tahrip edeceksin. Kaldırımları dozerlerle sökeceksin, İstanbul'da onu da yaptılar. Ondan sonra onları da sağa sola atarak her türlü yıkımı yapıyorlar. 17 Aralık'ta da devletimiz hedef alındı. Bu olaylar karşısında da demokrasiyi, milli iradeyi, büyük Türkiye hedeflerini koruduk. Biz isterdik ki; siyaset bu saldırı karşısında ilkeli dursun, kendi ilkelerini değil, Türkiye ilkelerini öne çıkarsın. CHP'ye bakın, meydanlarda ne yapacağını söylüyor mu? Ağzına dolamış sadece aslı astarı olmayan, bir rüşvet, yolsuzluk iftirasıyla bu seçimi geçirmeye kalkıyor. İşin kaynağı belli ama biz yaptıklarımızı, yapacaklarımızı konuşuyoruz."

-"CHP VE BU PARALEL YAPI ARASINDA İTTİFAK KURULDUĞU ARTIK GİZLENMİYOR"-

Hiçbir siyasi partinin son olaylar karşısında dik durmadığına işaret eden Erdoğan, "Tamamı küçük hesapların peşine düşmüştür. CHP tarihimizdeki her darbe girişimi gibi bu darbe girişimine de destek vermiştir, MHP devlete yönelik bu saldırı karşısında, maalesef susmayı, Türkiye düşmanı paralel yapının yanında yer almayı, tehditlere boyun eğmeyi tercih etmiştir. CHP Genel Başkanı paralel yapıyla ittifak yapmış, onla beraber hareket etmiştir. 30 Mart seçimlerinde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok yerde CHP ve bu paralel yapı arasında ittifak kurulduğu artık gizlenmiyor. Paralel yapı da var gücüyle CHP ve MHP'ye destek veriyor. Cebrail'i desteklemem diyen kişi, CHP'ye, MHP'ye destek veriyor. Elemanlarını kapı kapı dolaştırıp AK Partiye oy vermeyin çağrısı yaptırıyor. Öyle istihbarat alıyoruz ki; özel okullarında, dershanelerinde, öğrenci evlerinde gece Tayyip Erdoğan'a beddua seansı yapıyorlar. Artık tamamen işi buraya döktüler. Ne olacak başlarındaki zat nasıl beddualar sallıyor. Şimdi buna da kılıf uyduruyorlar. Peygamberimiz de beddua edermiş. Buna benzer şeylerle kendi peşine takıldıkları zatı temize çıkarmanın gayretindeler. Şimdi konu tamamen CHP ve MHP'nin desteklenmesi. CHP ve MHP kaset ve şantajlarla dizayn edildi. Şimdi de karşılıklı bedeller ödeniyor. Bu tuzak bozulmuştur. Türkiye bu badireyi de atlatmış, ne kadar güçlü bir devlet olduğunu göstermiştir. Açıkçası bu şer girişiminden Türkiye için bir hayır doğacağına ben tüm samimiyetle inanıyorum. Bu darbe girişimiyle Türkiye içindeki son çete de deşifre olmuştur ve tasfiyesi başlamıştır. 22023 hedeflerimizin, demokrasimizin önündeki bir büyük engel daha kalkmıştır" diye konuştu.

-"KİMİN NE MESELESİ VARSA İNANIN YENİ TÜRKİYE'DE ÇOK DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜME KAVUŞACAK"-

30 Mart'tan itibaren artık mesailerini daha çok Türkiye'nin kalkınmasına, büyümesine ,demokrasinin daha ileri standartlara kavuşmasına, şehirlerin daha da kalkınmasına ayıracaklarını belirten Başbakan Tayyip Erdoğan, "Onun için de zaten bu seçimlerde bizim sloganımız; 'Büyük Medeniyet Yolunda İnsan, Demokrasi, Şehir.' olaya böyle bakıyoruz. Hedef modern şehirler" dedi.

Ekonominin, çözüm sürecinin, demokratik adımların olumlu şekilde ilerlediğini aktaran Erdoğan, "30 Mart'tan itibaren de son prangalarından kurtulmuş olarak Türkiye inanıyorum ki daha hızlı, daha huzurlu ve güvenli bir şekilde büyüyecek. Şehirlerimizde huzurun, güvenliğin, kardeşliğin hiç olmadığı kadar güç kazandığına şahitlik ediyoruz. 76 milyonun kucaklaştığı, bir ve beraber olduğu, daha huzurlu günlere hep birlikte ilerlemeye devam edeceğiz. Kimin ne meselesi varsa inanın yeni Türkiye'de çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşacak. 77 milyonun bir ve beraber olduğu bir Türkiye... İşte sorunları bu süreçte kalıcı çözüme kavuşturacağız. Siyasette güvenin zedelenmesine asla izin vermeyeceğiz. Siyaset dışı çözüm arayışlarına izin vermeyeceğiz. Mahalli medyanın bu noktada tarihi bir sorumluluk taşıdığına inanıyorum. Kendi mütevazi imkanlarıyla, mütevazi imkanlarıyla son derece idealist bir şekilde yayın yapan mahalli medya büyük Türkiye ideali, huzur ve barışın yanında yer aldı. Sizleri daha da büyütmeye devam edeceğiz. Sizlerin de Türkiye'nin büyümesi için emek ve fikir sarf edeceğinize yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adalet eski Bakanı Sadullan Ergin ile bir işadamının davasına ilişkin yaptığı görüşmenin yönelik ses kaydını, "Dün bir tane daha yayımladılar, Adalet Bakanımla benim görüşmem, bugün malum gazete yayınlamış, çünkü kendileriyle ilgili. Dönen dolapları tabii biz biliyoruz. Benim Adalet Bakanıma 'Bunu yakından takip et' dememden daha doğal, daha tabii ne olur. Bana ilgili kuruluşumun verdiği bilgiler, SPK'nın verdiği bilgiler çok çok tehlikeli bilgiler ve paralel yapı veya paralel yapının dışında yapılar, bu kirli ilişkiler, ister istemez 'Burayı yakından takip et' dememi gerektiriyor. Bunu ben ülkem için milletim için istiyorum" ifadeleri ile değerlendirdi.

Başbakan Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde yerel medya temsilcileriyle buluştu. Yerel basının önemine dikkat çeken Erdoğan, tek parti döneminde tek tipleştirmeye boyun eğmediğini anlattı. Yerel medyanın da ulusal medya kadar çeşitlendiğini belirten Erdoğan, yerel medyanın durumunun demokrasilerdeki önemine değindi. Hükümete medya konusunda yöneltilen eleştirileri anımsatan Erdoğan, kendi iktidarları döneminde medyanın yaygınlaştığını ifade etti. 2002 yılında günlük 4 milyon gazete satıldığını, internetin yaygınlaşmasına rağmen gazete satışlarının günlük 4,5 milyon olduğunu kaydeden Erdoğan, ifade, temel hak ve özgürlükte, basın özgürlüğünde önemli adım attıklarını, medya üzerindeki vesayetin kaldırıldığını, aradan 12 yıl geçtiği için bazı şeylerin hatırlanmak istemediğini söyledi. Medyada var olan özgürlük ortamının 12 yıl önce hayalinin bile kurulamadığını anlatan Erdoğan, basın özgürlüğüne ilişkin şu örneği verdi:

"İngiltere'de gazeteciler haber yapma adına bazı telefonları dinlediler, telefon mesajlarını elde ettiler. Bundan dolayı yapılan soruşturmada 50 gazeteci gözaltına alındı. Bunlardan bazıları mahkum oldu. Bu skandala karışan gazete ortaya çıkan skandaldan dolayı mahcup duruma düştü. Yayıncı kuruluş tarafından bu gazete kapatıldı. Ama dikkat edin hiç kimse, 'İngiltere'de gazeteciler tutuklandı, gözaltına alındı. İngiltere'den basın özgürlüğü yok' demedi. Bizim şu anda yaşadıklarımıza bakın, İngiltere'de yaşananlara bakın. Şu anda birçok gazete ve televizyon, birçok internet sitesi hukuku hiçe sayarak, Anayasayı, yasaları, bunlarında ötesinde insani ve vicdani değerleri ayaklar altına alarak her gün ses kayıtları ya da tapeler yayınlıyor. Ama montaj ama montajsız, aklınıza ne geliyorsa... Bazıları bu dinlemelerin yayınlanmasına 'bunlar yasal dinleme' diyerek kılıf uyduruyor. Bu yayınlanan dinlemeler yasal dinleme değildir. Türkiye'de dinleme yapmanın belli kuralları vardır ve bu kurallar ihlal edilmiştir."

-"İHANET BİRİKİMİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ"-

Bir başbakanın, cumhurbaşkanın, genelkurmay başkanın, bakanların dünyanın hiçbir yerinde dinlenemeyeceğini belirten Erdoğan, savcının keyfi bir şekilde devletin mahrem görüşmelerini dinlediğini ifade etti. Hukuksuzluğun sadece dinlemeden ibaret olmadığını, gizli bir dosyada yer alan dinlemelerin birilerine servis edildiğini, savcıların ve dinlemeye yapanların yasaları ve anayasayı çiğnediğini kaydeden Erdoğan, dinlemeleri yayınlayanların da aynı suçu işlediğini kaydetti. Kriptolu telefonların dinlendiğini, istenilenin elde edilemediği durumlarda da sesler üzerinde montajların, dublajların yapılarak ortaya hayali senaryolar ve piyesler çıkarıldığını söyleyen Erdoğan, çok vahim bir skandalla karşı karşıya olunduğunu ifade etti. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde örneği görülmeyen, başka ülkelerde de örneğine rastlanmayan bir hukuk ihlali ile ihanet birikimi ile karşı karşıya olduklarını altını çizen Erdoğan, "Bu dinlemeler gerekli izinler alınmadan, usullere uyulmadan yasal gereklilikler yerine getirilmeden yapılmıştır. Şu ana kadar sadece birakç dosyadaki dinlemeler ortaya çıkarıldı. Bu dosyada selam örgütü adında hayali bir örgüt oluşturulmuş 3 bine yakın kişinin telefonu 3 yıl süreyle dinlenmiş. Bir başka kişi 450 MHP'linin telefonları dinlenmiş. Ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı, genelkurmay başkanı da dinlenmiş" dedi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile dün akşam bir görüşme yaptığını bu görüşmeyi sadece uluslararası istihbarat örgütlerinin dinlemek isteyebileceğini belirten Erdoğan, Türkiye'de ise bir savcının keyfi bir dosya hazırlayarak mahrem görüşmeyi dinleyebileceğini ifade etti.

-"BEN DE KENDİSİNE 'DAVA AÇ' DİYORUM, DAVA NETİCESİNDE O İHALENİN İPTALİ ÇIKIYOR"-

Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın Kıbrıs'tan tahkim konularına, nükleer enerji yatırımlarına, petrol ve doğalgaz ithalatına kadar çok önemli görüşmeler yaptığını anlatan Erdoğan, elektrikte bir centlik artışın Türkiye'ye maliyetinin 400 milyon dolar olduğunu, Yıldız'ın dinlenmesinin, pazarlıkların sızdırılmasının ekonomiye etkisinin önemine dikkat çekti. Erdoğan, MİLGEM ihalesi ile ilgili olduğu iddia edilen ses kaydıyla ilgili, "Birçok ihale yapılıyor. Bu ihalelerde bir tanesi saf dışı bırakılmış. Şahsıma müracaatı olabilir veya olabiliyor. Bende kendisine 'dava aç' diyorum. Dava neticesinde o ihalenin iptali çıkıyor. Burada bu ülkenin bu devletin 100-200 milyon dolar kazancı oluyor. Bu telefon görüşmesini daha dinleyecek kadar bunlar seviyesiz. Bu paralel yapının içerisinde bu denli, bu ülkenin menfaatlerini hiçe sayan tipleri gördük bu arada" açıklamasında bulundu.

-BÖYLE BİR İNTERNETİ BEN KABUL ETMİYORUM-

Yargı içinde yasa ve yasaları çiğneyenler var dediklerinde hükümet yargıya müdahale ediyor diye kampanya yapıldığını, internet düzenlemesi sırasında sansür iddiaları ile ortaya çıkıldığını, özgürlüğün hiç kimseye yasaları çiğneme hakkı vermediğini kaydeden Erdoğan, bir insanın özgürlük alanının bir başka insanın özgürlük alanının sınırına kadar olduğunu belirtti. Özgürlüğün hiç kimseye başkalarını kaydetme ve yayınlama hakkı vermediğini ifade eden Erdoğan, insanların hukuksuzca dinlemenin ve servis etmenin insan hakkı ihlali olduğunu kaydetti. Erdoğan, "Yeryüzündeki hiçbir din mezhep kültür iki kişi arasındaki konuşmanın üçüncü bir kişiye aktarılmasına hatta kitlelere ulaştırılmasına cevaz vermez. Bu olaylar içeresinde sadece dinleme yok aynı zamanda görüntülemede de var. Hele hele bu görüntüleme ahlaki değerleri tamamen yok farz ediyor. Bir ailenin mahremine girecek kadar olan aile dışında ilişkileri dahi görüntülemek suretiyle bunu da sosyal medyadan yayınlama hakkını size bir internet anlayışı veriyorsa böyle bir interneti ben kabul etmiyorum. BU bir ülkenin tüm değerlenin yok farz edilmesidir" dedi.

-"BU DİNLEMELER BİR ÖRGÜT ADINA, ÖRGÜTÜ KONTROL EDEN DEVLET YA DA ULUSLARARASI ÇEVRELER ADINA YAPILDI"-

Dinlemelerin Emniyet, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı TÜBİTAK ve yargı gibi kurumlar içinde malum örgütün mensupları tarafından yapıldığını Erdoğan, "Düşünebiliyor musunuz? TÜBİTAK gibi kurum merkezinde bu dinlemeleri yapıyor ve siz 'burası güvenli hattır' diye öyle zannediyorsunuz. Halbuki 'güvenli hat' diye bir şey söz konusu değil. 'Güvenli hat' diye söylenen bu kriptolu telefonlar, bunu inşa eden, tesis eden, üreten, imal eden yer tarafından merkezde dinleniyor, orada depolanıyor. Bu depolamalar kopyalanıp çalınıp götürülüyor" dedi. Dinlemelerin hukuk adına yapılmadığını ifade eden Erdoğan, "Türkiye adına, Türkiye'nin huzuru, güvenliği, istikbali adına yapılmadı. Çok net bir şekilde görülüyor ki, bu dinlemeler bir örgüt adına, örgütün çıkarları adına, o örgütü kontrol eden devlet ya da uluslararası çevreler adına yapıldı. Bu örgütte güya dini yapı. Hizmet yapılanması. Ben imam hatip lisesinde okudum dinimi az da olsa bilirim. Benim dinim böyle gayri meşru bir işe her ne sebeple olursa olsun asla hoş bakmadı ve hoş bakmaz" diye konuştu.

-"İSTEDİKLERİ MONTAJI YAPSINLAR, İSTEDİKLERİ KURGUYU VE DUBLAJI YAPSINLAR"-

Devlet içine sızan emniyet ve yargı içinde sinsice örgütlenenlerin insanların telefonlarını dinlediğini ve şantaj yaptığını, haraç topladığını ifade eden Erdoğan, " İşadamlarına gidilip 'bakınız eğer bize şu kadar destek verirsen, şurada işte şu yurdu yaparsan sana teşekkür ederiz. Ama yok böyle bir destek vermezseniz o zaman da elimizde böyle böyle kasetin var.' Bir çokları böyle tehdit edildi hala var mı hala var" dedi.
Başbakan Erdoğan, "Ellerinde ne varsa döksünler ortalığa diyorum. Neleri varsa sürsünler. Daha önce yaptıkları gibi bugün de istedikleri montajı yapsınlar, istedikleri kurguyu ve dublajı yapsınlar, piyasaya sürsünler. Biz bundan korkmuyoruz. Milletimiz de bunlara zerre kadar pirim vermiyor. Zaten meydanlar her şeyi çok açık net hamdolsun söylüyor. Şu ana kadar 14 vilayete gittim. 14 vilayetin meydanları her şeyi çok açık net söylüyor" ifadelerini kullandı. AK Partinin mitinglerindeki kalabalığın montaj olduğu iddialarını eleştiren Erdoğan, iddia sahiplerini AK Partinin mitinglerine davet etti. Partisinin 30 martta yapılacak seçimlerden birinci parti çıkmaması durumunda siyaseti bırakmaya hazır olduğunu ifade eden Erdoğan, CHP ve MHP'nin Genel Başkanlarının da siyasete bırakmaya hazır olup olmadıklarını sordu.

-"ADALET BAKANIMA 'BUNU YAKINDAN TAKİP ET' DEMEMDEN DAHA DOĞAL, DAHA TABİİ NE OLUR"-

Erdoğan, Adalet eski Bakanı Sadullan Ergin ile bir işadamının davasına ilişkin yaptığı görüşmenin yönelik ses kaydını ise "Dün bir tane daha yayımladılar, Adalet Bakanımla benim görüşmem, bugün malum gazete yayınlamış, çünkü kendileriyle ilgili. Dönen dolapları tabii biz biliyoruz. Benim Adalet Bakanıma 'Bunu yakından takip et' dememden daha doğal, daha tabii ne olur. Bana ilgili kuruluşumun verdiği bilgiler, SPK'nın verdiği bilgiler çok çok tehlikeli bilgiler ve paralel yapı veya paralel yapının dışında yapılar, bu kirli ilişkiler, ister istemez 'Burayı yakından takip et' dememi gerektiriyor. Bunu ben ülkem için milletim için istiyorum. Bu güne kadar bu ülkede her şey bunların elleri ile iki dudağının arasındaydı. Bunlar blue Jeanlarla evlerinde başbakan ağırlamış tiplerdir. Böyle bir hükümet yok bu onları rahatsız ediyor, istedikleri anda gelip görüşemiyorlar, istedikleri gibi yönetemiyorlar, bu onları rahatsız ediyor" ifadeleri ile değerlendirdi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 428 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Kılıçdaroğlu: Atatürk Osmanlı paşasıydı22 Ekim 2016 Cumartesi 06:27
 • Baykal'dan 'başkanlık' değerlendirmesi22 Ekim 2016 Cumartesi 06:21
 • Vekillerin Maaşına Müthiş zam21 Ekim 2016 Cuma 16:55
 • Gökçek'e FETÖ'den suç duyurusu21 Ekim 2016 Cuma 16:38
 • Oğan'dan Ümit Özdağ'a Ülkücü desteği21 Ekim 2016 Cuma 14:46
 • ihraç girişimine Akşener’den sert tepki21 Ekim 2016 Cuma 14:23
 • CHP'li Eren Erdem'den Bahçeli'ye olay öneri20 Ekim 2016 Perşembe 17:50
 • Kurtulmuş'un sözleri dünyayı korkuttu!20 Ekim 2016 Perşembe 17:45
 • CHP'den 29 Ekim kararı20 Ekim 2016 Perşembe 17:35
 • 14 yıllım hayalim gerçekleşti!20 Ekim 2016 Perşembe 14:58
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Haber 27 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : Türkiye Reklam Ajansı Telefonu:0 553 586 14 77
  türk porno anal seks porno izle ankara escort porno Joy Istanbul Escorts
  | Faks : Mail Adresi: ucarhaber@yahoo.com | Haber Yazılımı: CM Bilişim