Gaziantep'te Ülkü Ocakları’ndan esnafa siftah parası

Gaziantep'te Ülkü Ocakları’ndan esnafa siftah parası

"Gaziantep'in Araban ilçesi Ülkü Ocaklarından örnek davranış. Sabah namazından sonra esnafa Ahilik Haftası kutlama mesajı ve bereket duası yer alan siftah zarfını esnaflara dağıttı"

Gaziantep'te Ülkü Ocakları, ilçe genelinde eş zamanlı olarak sabah namazının ardından içerisinde Ahilik Haftası kutlama mesajı ve bereket duası yer alan siftah zarfını esnaflara dağıttı.

Gaziantep'in Araban ilçesi Ülkü Ocakları, ilçe genelinde eş zamanlı olarak sabah namazının ardından içerisinde Ahilik Haftası kutlama mesajı ve bereket duası yer alan siftah zarfını esnaflara dağıttı. Ahilik ile ilgili açıklamalarda bulunan Araban İlçesi  Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Özlü, Ahilik haftası nedeniyle  200'ün üzerinde esnafa bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirten belirten Özlü Araban Ülkü Ocakları olarak, sabah namazının ardından  esnaflarımızın iş yerlerine Ahilik Haftası kutlama mesajımızı, Ahilik Duası ve siftah parasını bıraktık. Bu anlamlı etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen tüm Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

093d5615-161b-44e0-bb98-ea99cb630dbb.jpg

Araban Ülkü Ocakları ilçe başkanı Kadir Özlü sözlerini şöyle sürdürdü; "Araban Ülkü Ocakları olarak; Ahilik Haftası münasebetiyle ehemmiyetini bildiğimiz bu kültürün yaşaması için hemen hemen iki yüzden fazla esnafımıza siftah paralarını takdim ettik. Bizler Türk Milliyetçileri, Ülkücüler olarak Türk'e ait, ata yadigarı kültürümüzü yaşayıp yaşatmaya ve ayrım gözetmeksizin milletimizin tamamına iyilik, güzellik, yardımseverlik telkin etmeye and içmiş bir hareketiz. Başta Arabanlı esnafımız olmak üzere tüm esnaf kardeşlerimize bol ve helal kazançlar diliyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.