Tıp Fakültesi hastanesine flaş atama

Tıp Fakültesi hastanesine flaş atama

"Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine son dakika rektörlük kararıyla iki Profesör başhekim yardımcısı atandı. "

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma hastanesine iki yeni başhekim yardımcısı olarak Kalp damar cerrahisi anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Adnan Celkan ve Geriatri anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Zeynel Abidin Öztürk atandılar. 

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat yaptıkları ortak toplantıda aldıkları karar gereği Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminde değişikliğe giderek Başhekim atamasının ardından 2 yeni başhekim yardımcısı ataması yapıldı. 

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik yaşanırken geçtiğimiz haftalar içersinde Hastane Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli,  Başhekim Yardımcılığına ise Prof. Dr. Hakan Şevki Eren atanmıştı.

Kendi alanlarında başarılı bilim adamı olarak bilinen Prof. Dr.  Adnan Celkan ve Geriatri anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Zeynel Abidin Öztürk'ün başhekim yardımcısı olarak atanmaları akademisyen hocalar tarafından memnuniyetle karşılandığı öğrenildi.

Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.