Milletimizin gözü kulağı üzerimizde

Milletimizin gözü kulağı üzerimizde

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi Balıkesir Dursunbey İlçesi 7. Olağan Kongresi'nde konuştu.

Saadet Partisi Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Dursunbey’de konuştu:

Saadet Partisi Balıkesir Dursunbey İlçesi 7. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede konuşan Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “Yine geleceğiz ve yine yapacağız. Bunun gerçekleşeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Çünkü milletimizin gözünün kulağının üzerimizde olduğunu görüyorum” dedi.

Saadet Partisi Balıkesir Dursunbey İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi vatandaşların yoğun ilgisiyle Dursunbey Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Zekeriya Oktay’ın Saadet Partisi Dursunbey ilçe başkanlığına seçildiği kongreye, Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi GİK Üyesi Gökhan Gerek, Saadet Partisi Balıkesir İl Başkanı Abdulkadir Durmaz, Saadet Partisi ilçe başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

“BİRÇOK ALANDA TIKANMIŞ DURUMDAYIZ”

Kongrede vatandaşlara hitap eden Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “Siyonizm, % 40-50 nispetinde oy alan partilerle değil de % 1-1,5 oy alan Saadet Partisi’yle uğraşıyor. Çünkü Saadet Partisi Siyonizm ile iş tutmuyor. İktidar olduğunda denk bütçe yapıyor, borç almıyor, Siyonizm’e yılda 140 milyar faiz ödemiyor da ondan. Dört partimizi kapatmalarının sebebi de budur. Bugün ülkemiz çok ciddi problemler ile karşı karşıya bulunmaktadır. Milletimiz ne yapacağını, hangi dala tutunacağını bilemez haldedir. Bugün bize yaşatılan bu ortamda, ekonomik sorunlar başta olmak üzere, eğitimden sağlığa, dış politikadan güvenlik meselelerine kadar birçok alanda tıkanmış durumdayız” ifadelerini kullandı.

 

“18 YILDA RANTİYEYE ÖDENEN FAİZLE ON MİLYON AİLEYE EV YAPILIRDI”

Abdulkadir Karaduman, ekonominin 18 yılda geldiği noktayı işaret ederek, “Sömürüye dayalı bir ekonomik sistemdir. Bu sistem içerisinde yollar, köprüler, havalimanları yapabilirsiniz ama bir tek fabrika yapamazsınız. Üretime dayalı tek bir proje yapmanıza bile müsaade etmezler. Ancak millet bahçesi yapabilirsiniz! İktidar da onu yapıyor! Bu hükümet 18 yıldır kaynaklarımızı rantiyeye aktarıyor. 2020 yılı bütçesinden 140 milyar lira olmak üzere; 18 yılda rantiyeye ödenen toplam faiz ile on milyon aileye birer ev yapılabilirdi! Başka söze gerek var mı? Bu iktidar neyi yaptı? Geçiş garantili otoyollar-köprüler, yolcu garantili havalimanları, hasta garantili şehir hastaneleri ve benzerleri” şeklinde konuştu.

“YİNE GELECEĞİZ VE YİNE YAPACAĞIZ”

“54. Hükümet döneminde yaptıklarımızı, aziz milletimiz bugünkü gibi hatırlamaktadır” diye konuşan Karaduman, “Yine geleceğiz ve yine yapacağız. Bunun gerçekleşeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Çünkü milletimizin gözünün kulağının üzerimizde olduğunu görüyorum. Vakti geldiğinde emaneti bize teslim edecektir. Yeter ki bizler gönüllerimizi ve kapımızı açık tutalım. Bu sebeple bizler de daha çok çalışarak, milletimizle buluşup kucaklaşmalıyız” diyerek Milli Görüş’ün önemini bir defa daha hatırlattı.

Kaynak: MilliGazete

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.