Anavatan Partisinde Hasan Tosun, dönemi devam etti

Anavatan Partisinde Hasan Tosun, dönemi devam etti

"Anavatan Partisi Nizip İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi Nizip Belediye İşhanı 1. katta bulunan parti binasında saat 13:00’de yaptı. Yoklama ve açılış, divan başkanlığı seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ile

Anavatan Partisi Nizip Teşkikatı tarafından yapılan olağan genel kurula Anavatan Partisi Gaziantep İl Başkanı Vakıf Demir, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kaplan, Hüseyin Akpınar, Anavatan Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Nurettin Dağlı, İyi Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Hayri Yılmaz, Deva Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Deva Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Bekir Şen, Büyük Birlik Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa Yalçınkaya, Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Mehmet Danaoğlu, Bağımsız Nizip Belediye Meclis Üyesi Veli Aydemir, İyi Parti Nizip Belediye Meclis Üyesi Abdulvahap Eroğlu ve delegeler katıldı.

9f26f68e-ed00-44a7-ad4b-c8d3f144ec88.jpg

Anavatan Partisi Gaziantep İl Başkanı Vakıf Demir,

Anavatan partisi kurulduğundan beri Ülkeye hizmet etmeyi kendine adayan bir partidir.Toplumun her kesimini kucaklayan zamanında bir partidir. Tekrar anavatan partisindeki o coşkuyu Nizip’te görüyorum. Anavatanı tekrar Merhum Turgut Özal’ın döneminde olduğu gibi iktidara getireceklerini belirtti. Demir, ülkesine ve milletine hizmet etmek isteyen herkesi Anavatan partisine bekliyoruz dedi.

 

Anavatan Partisi 2. Olağan Kongresi konusunda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Hasan Tosun, Merhum Turgut Özal’ın kendilerine bıraktığı mirasa sahip çıkarak başarıya taşıyacaklarını söyledi.

 

Başkan Tosun, bilindiği gibi dünyamızdaki gelişmelerle birlikte, Türkiye'mizde de değişimler gerçekleşmekte, siyasetin sonsuz olan ilgi alanına her geçen gün yeni sorun ve çözüm sahaları dahil olmaktadır.

İnsanın bulunduğu her olgunun ve içinde insanın olduğu her ortamın yeniden yorumlanması, ortaya çıkan yeni ihtiyaç, yöntem ve teşkilatların karşılanması siyasetin gereği ve mecburiyetidir.

Dünyanın değişim hızına bağlı olarak, ülkemiz de olumlu veya olumsuz değişimler yaşanmış, milletimizin sorun veya çözüm sahalarına yenileri ilave olmuş, bu gelişmelerden insanımızın fikri, sosyal ve kültürel profili etkilenmiştir. Bu kapsamda kongremize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Olağan Genel Kurulun sonunda delegelerin desteği ile Anavatan Partisi Nizip İlçe Başkanlığına tekrar Hasan Tosun, getirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.