Hocaoğlu: Artık AKP devri kapanmıştır

Hocaoğlu: Artık AKP devri kapanmıştır

"İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, 25 Aralık Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu dolayısıyla vatandaşa Türk Bayrağı dağıttı."

Bu gün burada, söz konusu vatan olunca, Gaziantep halkının nasıl tek yürek, tek yumruk olduğunu dünyaya gösterişinin 99.Yıl dönümünü bir kez daha duyurmak için toplandık. Gaziantep savunmasının bir diğer acı yüzü ise; yıllarca komşu olarak yaşayan, birbirinin ölüsünde dirisinde olan insanların şer odaklarınca nasıl, birbirinin malına, canına kast ettiğinin de göstergesidir. Bu şer odakları o gün olduğu gibi bu günde komşuyu, komşuya, kardeşi kardeşe düşman etmek için çaba içerisindedir. Ancak Gaziantep Savunması, Çanakkale savaşı bu vatanın evlatlarının nasıl et ve tırnak olduğunu göstermiştir. Hiçbir şer odağının bu kardeşliği bozamayacağını, söz konusu vatan olunca tüm şahsi kin ve düşmanlığını bırakıp tek yumruk olduğunu göstermiştir.

 Biz de Gaziantep kalesinden; Gaziantep için şehit olan,  Kamillerin,  Şahinbeylerin, Karayılanların huzurunda, tüm isimsiz kahramanları anmak ve onların huzurda bu vatan, bu ülke için tek yürek olduğumuza söz vermek, bize kanları ile miras bıraktıkları topraklara sahip çıkacağımızı göstermek için toplandık.

  AKP iktidarı, Genel Başkanları, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu ülke için çok güzel şeyler yaptı. Başta sağlık olmak üzere, bir çok reformlara imza attı. Halk memnun kaldı ki; 18 yıldır tek başına bu ülkeyi yönetme yetkisi verdi. Ancak gelinen süreçte artık insanları memnun edemiyor, artık çağın gereksinimlerine cevap veremiyor. Sayın Cumhurbaşkanı halktan koptu. 

Keşke AKP hükümeti her şeyi İYİ yapsa idi; halk mutlu olsa idi de, İYİ Parti hiç kurulmasaydı. İYİ Parti bir gereksinimden doğdu. Muhalefetin halka güven vermemesinden, iktidarın halkı mutlu edememesinden doğdu. Liderimiz Sayın Meral Akşener liderliğinde kuruldu. Siz değerli halkımızın desteği ile büyüdü. Biz Gaziantep’te genel ve yerel seçimlerde başarılı olamadık. Ancak Gaziantep halkına kızmadık, eleştirmedik. Kendimize döndük neden Gaziantep bizi tercih etmedi dedik. Sorguladık. Hatalarımızı gördük. Halkımızı dinledik nasıl umut olacağımızı, araştırdık. 

Buradan, Gaziantep kalesinden, Gaziantep’te İYİ Partinin iktidar yürüyüşünü başlatıyoruz. Artık AKP devri kapanmıştır. AKP’ye yaptığı İYİ şeyler için teşekkür ediyor; biz İYİ Parti olarak daha İYİSİNİ yapacağız diyoruz. Bizim kimseyle bir düşmanlığımız, ayrımız gayrımız yok. Gaziantep için, bu ülke için kim İYİ bir şey yaparsa, düşünürse gelsin bize omuz versin. Tek kırmızı çizgimiz var, oda terör. Bu ülke için en ufak bir yanlış yapanın karşısında olur, kem gözle bakanın gözünü oyarız. 

Biz İYİ Parti olarak, seçim startını Gaziantep’te veriyoruz, iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz. Seçim ister 2021’de olsun, isterse 2023’te, ister yerel, ister genel; biz Büyükşehir Belediye Başkanlığı dahil, 9 İlçe Belediye Başkanlığına ve Gaziantep’in 14 Milletvekilliğine talibiz. İşte İYİ Partinin tüm ilçe başkanları yanımda, gel kardeşim sende gel. Ayrımız, gayrımız yok. Artık hatalarımızdan ders almayı öğrenmeliyiz.  İYİLERİN iktidar yürüyüşüne sende omuz ver, Gaziantep bizim, bu ülke bizim ve gidecek başka bir TÜRKİYE yok….

Haber merkezi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.