Özyurt'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı...

Özyurt'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı...

"Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Cumhuriyetin kuruluşunun 97.yıl dönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı."

Türk Milleti’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan NTO Başkanı Özyurt, “Tüm bayramlarda olduğu gibi Cumhuriyet Bayramı da milletçe kenetlenmek için önemli bir fırsattır.” dedi.

Cumhuriyet Bayramı vesilesi ile ortaya koyulacak birlik ve beraberlik tablosunun ülkemize karşı yürütülen saldırılara karşı verilecek en güzel cevap olacağını belirten NTO Başkanı Özyurt şunları ifade etti: “Türk milletinin istiklali ve istikbali için kendisinden kat ve kat üstün düşman kuvvetlerine karşı verdiği Kurtuluş Savaşının zafere ulaşmasının ardından ilan edilen Cumhuriyet Bayramını coşku ile kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kazanılan Kurtuluş Savaşının ardından ilan edilen Cumhuriyet’imizin yıldönümü olan 29 Ekim, milletimizin en zor şartlarda bile neleri başarabileceğini göstermesi açısından da son derece önemlidir. Bizler Türk iş dünyası olarak yükselen Cumhuriyetimizi, Mustafa Kemal Atatürk'ün ifade ettiği gibi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için ilk günkü heyecan ve azimle çalışmaya devam ediyoruz. Bizlerin görevi Cumhuriyetimize ve Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkarak gelecek nesillerimize daha güçlü teslim etmektir. Yüce Türk milleti birlik ve beraberlik içerisinde bu görevin bilinci içinde, kendilerine bırakılan emaneti daima koruyacaklarına ve Türkiye Cumhuriyeti'ni Büyük Önder'in çizdiği yolda ebediyen yaşatacağını son yıllarda ülkemizde yaşanan gelişmelerle bir defa daha tüm dünyaya kanıtlamıştır. Ben bu vesile ile Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede canlarını feda eden başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını,  şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyor, Nizip Ticaret Odası adına iş dünyamızın ve milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.