Bursa İlk Yardım Eğitimi ve Belgelendirme

Bursa İlk Yardım Eğitimi ve Belgelendirme

Yönetim Akademisi Bursa’da Bursa ilk yardım eğitimi arayanlar için kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Hem bireysel hem kurumsal olarak iki farklı prodesürde mevzuatları bulunan Yönetim Akademisi yerinde uygulamalı ilk yardım eğitimleri de sunabilmektedir. Hep birlikte daha ileriye mottosunu kullanan Yönetim Akademisi, eğitimleri uzman kadrosu aracılığıyla veriyor. Uzman kadroyla sunduğu eğitimlerde ise öğreticiliği v güler yüzlülüğü ön plana alıyor. Böylelikle akademiden eğitim almayı tercih eden kişilerin eğitimlerden memnun kalmalarını sağlıyor. Eğitimleri işletmelerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak esnek şekilde sunuyor.

Yönetim Akademisi İlk Yardım Eğitimi

İlk yardım eğitimi Yönetim Akademisi tarafından sunulan eğitimler arasında bulunuyor. Bu eğitim genel olarak kurumsal firmalar için veriliyor. Bursa ilk yardım eğitimi alanında böylelikle firmalarda ani ortaya çıkan olaylarda ilk yardım ihtiyacı durumlarında gerekli müdahalenin zamanında yapılmasına aracı olmayı hedefliyor. Böylelikle iş yerinde güvenli çalışma ve müdahale imkanının kazanılmasına yardımcı oluyor.

Yönetim Akademisi İlk Yardım Eğitim İçeriği

Uzman kadroya sahip olan Yönetim Akademisi Bursa ilk yardım eğitimi temel bilgileri içerecek şekilde veriliyor. Böylelikle eğitim sonunda çalışanların doğru bilgilere ulaşması sağlanıyor. Ayrıca katılımcılar bilgilerini kullanma imkanı da buluyor.

Akademi tarafından verilen ilk yardım eğitiminin içeriği ise şöyle oluyor;

  • İşletmeler için yasal zorunluluk olan ilk yardım eğitimi
  • Kazalar karşısında çalışan güvenliğini sağlama
  • Hastalıklara karşı hızlı müdahaleyi sağlama
  • Hızlı ilk yardım yapma
  • Hayat kurtarma
  • Firmada iş güvenliği sağlama
  • Kaza riskini azaltma

Eğitimin sonunda işyeri katılımcıları tüm detayları öğrenerek gerekli durumlarda ilk yardım yapma becerisini kazanıyor. Ayrıca akademi bu eğitimi kişilere bireysel olarak da sunuyor.

Yönetim Akademisi İlk Yardım Eğitim Süresi

Yönetim Akademisi tarafından bireylere ve işletmelere verilen ilk yardım eğitiminin süresi 2 gün sürüyor. Bu süre boyunca eğitimlere tam zamanlı katılım gerekiyor. Böylelikle eğitim programı doğru şekilde uygulanarak amaca ulaşılıyor.

İlk yardım eğitim sürecinde güncel konular ve yöntemlere önem veriliyor. Ayrıca eğitimin verimli olması adına teknolojik eğitim yöntemlerinden yararlanılıyor.

Yönetim Akademisi İlk Yardım Eğitim Başvurusu

İşletmelerinde çalışanların ilk yardım eğitimi almasını isteyen kişiler başvuru yapabiliyor. Başvuru akademinin web sitesi üzerinden online yapılabiliyor. Forum doldurularak yapılan başvuru ardından akademi yetkilileri tarafından en kısa sürede geri dönüş sağlanıyor. Böylelikle işletme ve işçiler için alınacak eğitimin detayları belirleniyor. Gerekli hazırlıkların tamamlanmasından sonra ise eğitime başlanıyor.

Yönetim Akademisi Diğer Eğitimler

Uzman eğitmen kadrosu bulunan akademide verilen eğitimler ilk yardım eğitimiyle sınırlı kalmıyor. Bunun dışında acil durum tatbikatı, hijyen, yüksekte çalışma, yangın, mesleki eğitimler ve ilk yardım yenileme eğitimleri oluyor.

Bu eğitimler işletmeler tarafından alınması gereken zorunlu eğitimleri oluşturuyor. Bu eğitimlerin dışında zorunluluk bulunmayan eğitimlerde akademi tarafından sunuluyor. Akademi tarafından sunulan ve zorunlu olmayan eğitimler yönetici, kişisel gelişim, yönetim sistemleri ve teknik eğitimler olmak üzere 4 gruba ayrılıyor. Bu eğitimler ise işletmelerin ve bireylerin tercihine göre alınabiliyor.

Daha detaylı bilgi ve iletişim için www.yonetimakademisi.com.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.